Založ si blog

Nečakajte na zápal pľúc. Liečte sa včas!

Naši „odborníci“ na Sars Cov2 jednohlasne , spolu s vládou SR, tvrdia že na chorobu nie sú žiadne účinné lieky. Len očkovanie, podľa mňa ( a nie len podľa mňa) experimentálnymi  mRNA vakcínami je to najsprávnejšie riešenie. Všade , v médiach printových, internetových,sociálnych sieťach, rozhlase a televízii, nečítame a nepočúvame  nič iné, len koľko ľudí ochorelo , koľko zomrelo, koľko ľudí je na JIS, a že už sú k dispozícii len posledné pľúcne ventilátory. No jedným slovom hrôza,strach a panika ktorú šíri samotná vláda Slovenskej republiky a tzv.odborníci na Covid.

Tu dávam k dispozícii odkaz  na  medzinárodný protokol profilaxie a včasnej liečby ochorenia Sars Cov2.- FLCCC.

https://bit.ly/30CQZpN

https://bit.ly/3DJGP52

Odkazy treba skopírovať a vložiť do prehliadača. Neotvorí sa z tohoto prostredia po kliknutí naň.

Ja nie som lekár, ani vzdelaný v príbuznom obore.

Ale táto liečba stopercentne zaberá, vyliečil som aj známych, pretože lekár im nechcel nič z toho čo je k dispozícii  predpísať. Mali zostať 10 dní doma v karanténe a čakať. Na smrť!

Preto je v nemocniciach toľko ľudí na JIS, ARO, a tzv. Covid červených oddeleniach.pretože sa ľudia ,ktorý sú či už pozitívne testovaný alebo chorí na Covid  –   NELIEČIA !

Pre tých ktorí IVERMECTINU neveria, prikladám odkaz na imunomodulačný liek ISOPRINOSIN

Účinky a dávkovanie popísal Prof.MUDr. Jiří BERAN,CSc

https://bit.ly/3FsxXl1

Tak prosím Vás nečakajte a liečte sa hneď. Nepodliehajte panike a beznádeji.

Želám všetkým občanom Slovenskej republiky veľa zdravia.

Včasná profylaxia a liečba ochorenia SARS Cov-2 – protokol FLCCC

07.11.2021

FLCCC_Alliance-I-MASKplus-Protocol-SLOVENSKY-Slovak Pre všetkých spoluobčanov ktorí nechcú po diagnostikovaní ochorenia SARS- Cov 2 iba čakať doma v karanténe čo sa s nimi stane dávam do pozornosti tieto Protokoly profylaxie a včasnej ambulantnej liečby COVID-19. Tu je odkaz na protokol FLCCC. [...]

Hovorme spolu

07.11.2021

Alebo: Dá sa pristupovať k opatreniam v štáte a ochoreniu SARS Cov 2 aj inak? Tú sú názory odborníkov, ktorým naše verejnoprávne ani komerčné média nedávajú veľa priestoru na vyjadrenie. Záznam video diskusie odborníkov z SR a ČR z 28.10.2021 https://www.hovormespolu.eu/ Pre všetkých spoluobčanov ktorí nechcú po diagnostikovaní ochorenia SARS- Cov 2 iba čakať [...]

FLCCC – Protokoly profylaxie a liečby ochorenia COVID-19

07.11.2021

Pre všetkých spoluobčanov ktorí nechcú po diagnostikovaní ochorenia SARS- Cov 2 iba čakať doma v karanténe čo sa s nimi stane dávam do pozornosti tieto Protokoly profylaxie a včasnej ambulantnej liečby COVID-19. Tu je odkaz na protokol FLCCC. https://covid19criticalcare.com/wp-content/uploads/2021/03/FLCCC_Alliance-I-MASKplus-Protocol-SLOVENSKY-Slovak.pdf Protokol využíva pri [...]

dve percentá dane, Pravda, 2%

Spoločnosť Bélu Kélera

08.02.2023 23:54

Naša spoločnosť sa venuje prezentácii hudobného odkazu skladateľa, huslistu a dirigenta Bélu Kélera (1820 - 1882), najslávnejšieho rodáka z Bardejova.

1. BASKET KLUB Michalovce

1.BASKET KLUB MICHALOVCE

08.02.2023 23:51

Sme mládežnícky basketbalový klub v Michalovciach.

dve percentá dane, Pravda, 2%

MAMILA, o. z.

08.02.2023 23:44

MAMILA poskytuje pomoc a podporu počas celej doby dojčenia. Vypĺňa priestor medzi túžbou žien dojčiť a zdrvujúcou realitou, s ktorou sa stretávajú.

QUASARS

QUASARS

08.02.2023 23:37

OZ QUASARS už 15 rokov úspešne zastrešuje koncertné a edukatívne projekty súboru Quasars Ensemble - držiteľa Krištáľového krídla za rok 2013 v kategórii Hudba.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 10
Celková čítanosť: 30227x
Priemerná čítanosť článkov: 3023x

Autor blogu

Kategórie